MacBook Pro M1 (A2338) Batarya-Pil Değişim Fiyat

MacBook Pro 13″ A2338 (M1) Batarya / Pil Değişim Fiyat ve Ücretleri

MacBook Pro M1 Model No: A2338 cihazınızda batarya / Pil arızalandıysa, elektriksel sebeplerden dolayı bozulduysa veya DEVİR sayısı 700- 900 lere ulaştıysa SERVİS BATTERY uyarısı vermiş demektir. Bu tip durumlarda MacBook Pro Batarya / Pil Değişim işlemi yapmanız gerekmektedir. Servisimizde Batarya Değişimlerini yetkili servis kalitesinde ve daha hızlı şekilde aynı gün teslim ediyoruz. Profesyonel uzman kadromuz eşliğinde isterseniz MacBook Pro batarya, pil değişimleriniz yanımızda izleyebilirsiniz.

(Açıklama) MacBook Pro Batarya Garanti SüresiFiyat Usd + Kdv
MacBook Pro A2338 (M1) Batarya-Pil (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri12 Ay180
MacBook Pro A2338 (M1) Batarya-Pil (FABRİKASYON + A KALİTE) Fiyat ve Ücretleri6 Ay140
MacBook Pro A2338 (M1) 2.el Batarya-Pil (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri3 Ay100
Montaj ve Servis Ücreti10
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 3-6 Ay Taksit imkanı (Banka komisyonu size yansıtılacaktır.)3 Ay % 6 Komisyon6 Ay % 10 Komisyon
MacBook Pro 13″ A2338 (M1) Batarya / Pil Değişim Fiyat ve Ücretleri

Kadıköy Apple Servis MacBook Pro M1 Servis’ ten Orijinal Batarya-Pil satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy Apple MacBook Pro A2338 Servis Orijinal Pil servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Apple Servis MacBook Pro Servis  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kadıköy MacBook Pro A2338 (M1) ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala