MacBook Pro 13″ Model No: A2338 (M1) 2020 Cpu Fan Değişim Fiyat ve Ücretleri

MacBook Pro M1 Model No: A2338 cihazınızda Cpu Fan’larınız arızalandıysa, darbe sonucu kırıldı, elektriksel sebeplerden dolayı yada sıvı teması sebebiyle bozulduysa düzgün çalışmıyorsa sürekli ses yapıyorsa yada çatlak cızırtılı kötü ses’ler varsa, cihazınız süreli ısınıyorsa Cpu Fan’ larınız arızalanmış demektir. Bu tip durumlarda MacBook Pro Cpu Fan Değişim işlemi yapmanız gerekmektedir. Servisimizde Cpu Fan Değişimlerini yetkili servis kalitesinde ve daha hızlı şekilde aynı gün teslim ediyoruz. Profesyonel uzman kadromuz eşliğinde isterseniz MacBook Pro Cpu Fan değişimleriniz yanımızda izleyebilirsiniz.

(Açıklama) MacBook Pro Cpu FanGaranti SüresiFiyat Usd + Kdv
MacBook Pro A2338 (M1) Cpu Fan Sağ-Sol (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri3 Ay180
MacBook Pro A2338 (M1) 2.el Cpu Fan Sağ-Sol (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri1 Ay110
MacBook Pro A2338 (M1) Tamir Edilebilir ise Cpu Fan Sağ-Sol (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri1 Ay70
Montaj ve Servis Ücreti20
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 3-6 Ay Taksit imkanı (Banka komisyonu size yansıtılacaktır.)3 Ay % 6 Komisyon6 Ay % 10 Komisyon
MacBook Pro 13″ A2338 (M1) Cpu Fan Değişim Fiyat ve Ücretleri

Kadıköy MacBook Pro M1 Servis’ ten Orijinal Cpu Fan satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve Profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy MacBook Pro A2338 Servis ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy MacBook Pro Servis  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kadıköy MacBook Pro A2338 (M1) ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala