MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Anakart Sıvı Teması Tamir Servis Fiyatları


MacBook Pro A2141 Servis : MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması bilgisayar kullanıcıları için en kötü durumlardan ve istenmeyen durumlardan birisidir. Mac Sıvı teması olması durumunda hızlıca cihazınız için servisimizde RANDEVU kaydı isteyiniz. Servisimizde Yetkili servis kalitesinde işlemler ile uzman kadromuzca orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Sıvı teması sonucunda arızalı yada bozulan (Anakart, Batarya, Pil, Klavye, Lcd Ekran, Trackpad, Kasa, Topcase, Touch bar, Şarj Soketi, Değişimleri servisimizde yapılmaktadır.

16″ MacBook Pro Touch Bar A2141 Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları

MacBook Pro A2141 Servis

MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar sıvı teması beklenmedik ve istenmeyen bir durumdur, MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar sıvı teması sonrasında Anakart‘ ınızda oluşan oksit korozyon ve çürümeler sonrasında tamiri mümkün olmayan MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar anakart değişimi servisimizde Profesyonel Garantili olarak sıfır ve 2.el değişimleri yapılmaktadır. Firmamız Kadıköy Macbook Servis gibi kurumsal ve profesyonel şirketlerden destek almadan MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar sıvı temaslı cihazlarınızı anakart mainboard tamir ve değişim için bilinçsiz servis lere vermeyiniz.

Sıvı Temasına maruz kalan cihazlara müdahale edilmediği takdirde çeşitli sorunlarda ortaya çıkacaktır. MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Su Dökülmesi sorununda ortaya çıkan problemlerden biri MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Anakart üzerinde oluşan Oksitlenmelerdir. Zamanında müdahale edilmediği takdirde Oksitlenme gittikçe yoğunlacak ve müdahele şansını dahada azaltacaktır. Bir diğer Problem ise Klavyedeki deformasyon olacaktır, Eğer MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Klavye Sıvı Teması yaşandıysa ve sıvı şekerli yada yapışkan içerikli ise klavye tuşlarında yapışkanlık veya tuşlarda işlevsizlik oluşacaktır.

MacBook Pro A2141 Sıvı Teması Tamir Onarım Servisi
MacBook Pro A2141 Sıvı Teması Tamir Onarım Servisi

MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı teması tamir bakım fiyatları

MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması olduğu an derhal müdahele etmek oluşabilecek arıza hallerini en minimum düzeye indirgeyecektir.

Sıvı Temasına maruz kalmış olan MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar ailesinden bir bilgisayar yada Sıvı Temasına maruz kalan MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar modellerinden herhangi biri olması durumunda müdahalede gecikme olursa anakart ve diğer bileşenlerde oksitlenme ve çürüme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Oksitlenme oluşan Anakart’ ın geri dönüşümünü zorlaştıracak derece problemler oluşturacaktır. Buda ciddi maliyetler çıkaracak, hatta MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar veya daha yeni cihaz almanıza sebep olacaktır..

MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Temasında ilk Yapılacaklar

Sıvı Teması olduğu an ilk yapılması gereken, MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar yada Sıvı Temaslı cihazınız fişe bağlantılı ise bağlantılarının kesilmeli ve derhal kapatılmasıdır. Sonrasında olabilecek durumda ise batarya/ pil çıkarılmalı ve ters çevirilerek dökülen sıvı’ nın teması olabildiğince engellenmelidir. Eğer var ise bir fön makinası kullanılarak sıvı’ nın kurutulması sağlanmalıdır.

Sıvı Temaslı MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar açmadan önce teknik servislerden destek alınmalıdır. Cihaza nufüs eden sıvı Mac Anakart içerisinde kurumamış olabilir ve kurumadan açılan cihazlar mutlaka arıza vereceklerdir. Bir süre açılsa dahi içeride kalan sıvı Anakart ve bileşenleri üzerinde ciddi zarar verecektir.

MacBook Air A2179 Sıvı Teması Tamir Onarım
MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması Tamir Onarım

MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Temas Tamiri

Kadıköy Macbook Servis olarak Servisimizde MacBook Pro A2141 Touch bar sıvı temaslı tüm cihazların bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servisimizde sıvı temaslı MacBook Pro cihaz’ larınız komple sökülüp, bakımları yapılarak ve arızalı bileşenler tamir edilerek tekrar açılabilir hale getirilmektedir. Tüm bu işlemler fiyat bilgisi bildirilmesi sizden onay alınmasından sonra gerçekleşmektedir.

Kadıköy Macbook Servis’ ten MacBook MacBook Pro A2141 Touch bar yedek parça satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Kadıköy Macbook Servis’ ten Satın almış olduğunuz MacBook Pro A2141 Touch bar ürünlerini kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız. MacBook Pro A2141 Touch bar Anakart – Ekran – Klavye – Kasa- Touch Bar – Şarj Soketi – Batarya – Pil – Trackpad tamirleri Parça Değişim ve montajı Uzmanlık ve Profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy Macbook Servis MacBook Pro A2141 Touch bar tamir onarım servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. MacBook Pro A2141 Touch bar sıvı teması tamir ve değişim için Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Macbook Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. MacBook Pro A2141 Touch bar sıvı teması tamir ve parça değişim ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı MacBook Pro A2141 Touch bar cihazlarlarınızı adresinizden alıp Sıvı Teması tamir ve parça değişimlerinizi yaparak, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması sonrası açılmıyor, 
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması sonrası anakart açılmıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Pro 16″ A2141 Touch Bar Sıvı Teması ses gelmiyor,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala