Kadıköy Mac mini Tamir Servis Onarım / Yedek Parça

Mac mini Servis Kadıköy Mac mini Servis / Anakart Tamiri, Ssd Yükseltme, Ram Yükseltme, Kasa Değişimi, Cpu Fan Değişimi, Profesyonel olarak uzman kadromuzca servisimizde GARANTİ’ Lİ olarak yapılmaktadır. Güncel Fiyatlar için arabileceğiniz Tel : 0 216 450 50 84 Sorularınız ve Destek için 7/24 açık Whatsap Destek Numarası Tel : 0 530 463 31 27

Kadıköy Mac mini Servis Tamir Onarım / Parça & Değişim Fiyatları, Mac Mini için aşağıda belirtilen tamirler ve fiyatları geçerlidir. Detaylı bilgi almak istediğiniz tamir işleminin altındaki bilgi linkine tıklayarak yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Mac mini Sıvı teması Anakart Servisi Tamir Bakım Onarım Orijinal Parça Değişimleri servisimizde Garantili olarak yapılmaktadır. Parça Değişim hizmetlerimizden ev ve iş yerlerinizde yerinde servis veya parça değişim olarak faydalanabilirsiniz. Hiç rahatınızı bozmadan KURYE hizmetimizden faydalanabilirsiniz (iPhone sıvı temaslı Cihazlarınızı adresinizden KURYE ile aldırıp işlem sonrası tekrar KURYE hizmeti ile iPhone cihazınızı teslim ettirebiliriz. Randevu AL ) veya YERİNDE servis HİZMETİMİZ den faydalanarak cihazınızı eviniz veya iş yerlerinizde teknik personelimiz tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Randevu AL )

Apple markalı cihazlar arasında son yıllarda en popüler cihaz şüphesiz Mac Mini olmuştur.

Peki, Mac Mini nedir?


1984 yılında Macintosh Apple markası ilk ortaya çıktığında, bilgisayarlar devasa boyutlardaydı. Yıllar geçtikçe, teknoloji inanılmaz bir boyut atladı. MAC serisi bilgisayarlar ve laptoplar üretilmeye başlandı. Günümüzde, Mac Mini adı verilen oldukça küçük boyutlara indirgenmiş, çok işlevli bir bilgisayar kasası karşımıza çıkıyor. Bu bilgisayar kasasını tam donanımlı bir bilgisayar olarak düşünebiliriz. Monitörü, mouse’u ve klavyesi yoktur. Fakat bu bileşenler cihaza kolayca takılabilir. Boyutları oldukça küçük olduğundan, her yere taşıması kolaydır. Teknolojinin ulaştığı noktada Mac mini tamiri ve servis bulma imkanı da hayli gelişim göstermiştir.

Cihazın bakımı ve onarımı daha pratik olmakla birlikte, Mac mini tamiri de daha hızlıdır. USB girişi, ekran kartı, wi-fi, bluetooth gibi her türden donanıma sahiptir. Sadece monitör, mouse ve klavye eklemesi ile tam teçhizatlı bir bilgisayara dönüştürülebilmektedir. Birçok kişi ve kurumun Apple markalı ürünler arasındaki favori cihazı Mac Mini oldu diyebiliriz. Marka bu denli trend olmuşken, makinenin arıza gösterme ihtimaline karşı Mac Mini tamiri için yetkin bir teknik servis ile iletişimde kalmak oldukça önemlidir.

En Sık Karşılaşılan Mac Mini Sorunları Nelerdir?

Makinenizde bir hata olduğunu görüyorsanız, en kısa sürede Mac mini tamiri alanında uzman bir servise başvurmalısınız. Bir elektronik cihaza ne kadar ödeme yaparsanız yapın, markası ne olursa olsun, tüm bunlar cihazınızla ilgili problem yaşamayacağınız anlamına gelmez. Söz konusu teknolojik ve elektronik cihazlarda bir dünya devi olan Apple markası ise, birçok kişi Mac bilgisayarların hiç bozulmayacağını düşünüyor. Mac Mini tamiri ve bakımını zamanında yaptıran kullanıcılar ise uzun yıllar boyunca cihazından tam verim alabiliyor. Elbette birçok markaya göre daha seyrek arızalanan Mac cihazlarda dahi bazı zamanlar sorun çıkabiliyor. Bu seride Mac mini tamiri ve bakımını gerektirecek çeşitli donanımsal sorunlar ortaya çıkabiliyor. Yazılımsal hataları da göz ardı etmemek gerekir. Mac Mini tamiri ve bakım işlemleri tam da burada devreye giriyor.

Apple Mac Mini tamiri alanında hizmet veren deneyimli teknik ekibimizle, müşterilerimize bireysel ve kurumsal anlamda yıllardır güvenilir hizmetler vermekteyiz. Kadıköy Mac mini Servis olarak, 26 yıllık bilgi birikimimizi cihazlarınız üzerinde kullanıyoruz. Elektronik bir cihazda ortaya çıkabilecek her türden problemi bildiğimizden, Mac Mini tamiri ve bakımında kısa sürede kalıcı ve güvenilir çözümler getirerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Her biri alanında uzman bilgisayar mühendislerimiz ve teknik ekibimiz; Apple Mac mini cihazlardan sonra yeni nesil Mac Mini tamiri işlemlerinde görev başında. İstanbul’un en iyi bilgisayar teknik servisi olan Kadıköy Mac mini Servis olarak, rakiplerimizin yüksek fiyatlarda sunduğu yetersiz hizmetleri en iyi şekilde telafiye gayret ediyoruz.

Mac mini tamiri gerektiren ve en sık karşılaşılan cihaz sorunlarından da bahsedelim.

Sıvı teması

Uzun süre kullanıma bağlı yıpranma

Chip arızaları

Ekran kartı arızası

Darbeye bağlı arızalar

Yanlış bellek yapılandırması

Belleğin yanlış takılması

Sistem çakışması

Donanım hasarı

Yazılım sorunları

Cihazınızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde, belirtileri mutlaka anlarsınız. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden bizi arayabilir, Mac mini tamiri ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Mac Mini Tamir Hizmetleri Nelerdir?

Mac mini tamiri için güler yüzlü ekibiyle yıllardır alanında en iyi firma olan Kadıköy Mac mini Servis Bilişim’i güvenle tercih edebilirsiniz. Eğer laptop arızalarından muzdarip iseniz, cihazınıza zamanında müdahale edilmesi için mutlaka Mac mini tamiri yapan uzman bir teknik servise başvurmanız gerekir.

  • Anakart besleme
  • İşlemci soğutucu
  • Ekran kartı
  • Fan
  • Power supply
  • Harddisk ve tüm donanım parçalarının değişimi, bakımı ve onarımı dışında

Sistem kurulumu ve yazılım güncellemeleri dahil, Mac mini tamiri imkanlarımız bulunmaktadır.
Mac mini tamiri için hasar tespit çalışmalarımız kısa sürede tamamlanmaktadır. Müşterimizi son durum hakkında bilgilendirdikten ve kendilerinden onay aldıktan sonra, Mac mini tamiri için gerekli işlemleri uygulamaktayız. Cihaza ve parçalarına herhangi bir zarar vermeden, cihazı profesyonel bir şekilde açtıktan sonraki adım, arızalı parçayı hassas bir şekilde çıkarmaktır. Teknik incelemeden sonra arızanın giderilmesi ve parçanın ilk günkü performansına geri dönmesi için uygulamaya geçiyoruz. Onarılan donanım parçası tekrar cihaza güvenli bir şekilde monte ediliyor.

Kadıköy Apple Servis Apple ürünleri servisi Mac Mini cihazlarda garantili hizmet vermekteyiz. Mac mini tamiri aşamaları makinenin arıza durumuna ve özelliklerine göre değişmektedir.

Mac Mini Tamir Fiyatları Ne Kadar?

Mac mini tamiri güncel fiyatları nasıldır? Öncelikle şunu belirtelim, firmamız prensipleri gereğince çözemediğimiz hiçbir sorun için müşterilerimizden ücret almıyoruz. Mac mini tamiri için seçebileceğiniz en yetkin servis Kadıköy Mac mini Servis Bilişim olacaktır. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle, her marka ve model elektronik cihazın sorunlarının giderilmesinde öncü bir markayız. Mac Mini tamiri konusunda İstanbul’da hizmet veren en uygun fiyatlı teknik servis olan firmamızdan bütçenizi sarsmadan destek alabilirsiniz.

Kadıköy Apple Servis mac mini Bakım, onarım, tamir ve kurulum gibi işlemlerde arızalı-sorunlu cihazın öncelikle analiz edilmesi gerekmektedir. Sonrasında gereken müdahale yapılmaktadır. Bu aşamada kullanılan yedek parçalar, ekipmanlar, işçilik ve diğer unsurlarla birlikte bir fiyat çıkartılır. Her cihazın durumu farklı olacağından, tıpkı Mac mini tamiri için gereken süre gibi hizmet bedeli de değişkenlik göstermektedir. Mac Mini tamir fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için formu doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız, en kısa sürede size ulaşacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala