MacBook Pro 13″ Model No: A2338 (M1) 2020 Şarj Soketi(Type-C-Usb-C) Değişim Fiyat ve Ücretleri

MacBook Pro M1 Model No: A2338 cihazınızda Şarj Soketi (Type-C-Usb-C) port ‘larınız arızalandıysa, darbe sonucu kırıldı, elektriksel sebeplerden dolayı yada sıvı teması sebebiyle bozulduysa düzgün çalışmıyorsa sürekli şimşek resmi çıkıp gidiyorsa, şarj kesiyorsa, bataryaya sürekli elektrik veriyorsa, cihazınız süreli ısınıyorsa Şarj Soketi(Type-C)’ port’ larınız arızalanmış demektir. Bu tip durumlarda MacBook Pro Şarj Soketi(Usb-C) Değişim işlemi yapmanız gerekmektedir. Servisimizde Şarj Soketi port Değişimlerini yetkili servis kalitesinde ve daha hızlı şekilde aynı gün teslim ediyoruz. Profesyonel uzman kadromuz eşliğinde isterseniz MacBook Pro Şarj Soketi(Typ-C) değişimleriniz yanımızda izleyebilirsiniz.

MacBook Pro A2338 (M1) 2.el Şarj Soketi(Type-C-Usb-C) (ORİJİNAL) Fiyat ve ÜcretleriGaranti SüresiFiyat Usd + Kdv
MacBook Pro A2338 (M1) Tamir Edilebilir ise Şarj Soketi(Type-C-Usb-C) (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri6 Ay100
MacBook Pro A2338 (M1) Tamir Edilebilir ise Şarj Soketi(Type-C-Usb-C) (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri1 Ay70
MacBook Air A2338 (M1) Tamir Edilebilir ise Şarj Soketi(Type-C-Usb-C) (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri1 Ay40
Montaj ve Servis Ücreti10
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 3-6 Ay Taksit imkanı (Banka komisyonu size yansıtılacaktır.)3 Ay % 6 Komisyon6 Ay % 10 Komisyon
MacBook Pro 13″ A2338 (M1) Şarj Soketi(Type-C-Usb-C) Değişim Fiyat ve Ücretleri

MacBook Pro yerinden alma

Kadıköy Apple Servis MacBook Pro M1 Servis’ ten Orijinal Şarj Soketi(Type-C-Usb-C) satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve Profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy Apple MacBook Pro A2338 Servis ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Apple Servis MacBook Pro Servis  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. MacBook Pro A2338 (M1) ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 85 veya 0 543 450 50 84 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala