MacBook Air 13″ Model No: A2337 (M1) 2020 Speaker Hoparlör Değişim Fiyat ve Ücretleri

MacBook Air M1 Model No: A2337 cihazınızda Hoparlör, Speaker’larınız arızalandıysa, darbe sonucu patladıysa, elektriksel sebeplerden dolayı yada sıvı teması sebebiyle bozulduysa düzgün Ses vermiyorsa yada çatlak cızırtılı kötü ses’ler varsa Hoparlör’ leriniz, Speaker’ larınız arızalanmış demektir. Bu tip durumlarda MacBook Air Speaker, Hoparlör Değişim işlemi yapmanız gerekmektedir. Servisimizde Hoparlör, Speaker Değişimlerini yetkili servis kalitesinde ve daha hızlı şekilde aynı gün teslim ediyoruz. Profesyonel uzman kadromuz eşliğinde isterseniz MacBook Air Speaker kolan hoparlör , değişimleriniz yanımızda izleyebilirsiniz.

(Açıklama) MacBook Air Speaker Hoparlör Garanti SüresiFiyat Usd + Kdv
MacBook Air A2337 (M1) Speaker Hoparlör Sağ-Sol (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri3 Ay180
MacBook Air A2337 (M1) 2.el Speaker Hoparlör Sağ-Sol (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri1 Ay120
MacBook Air A2337 (M1) Tamir Edilebilir ise Speaker Hoparlör Sağ-Sol (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri1 Ay60
Montaj ve Servis Ücreti20
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 3-6 Ay Taksit imkanı (Banka komisyonu size yansıtılacaktır.)3 Ay % 6 Komisyon6 Ay % 10 Komisyon
MacBook Air 13″ A2337 (M1) Speaker Hoparlör Değişim Fiyat ve Ücretleri

Kadıköy Apple Servis MacBook Air M1 Servis’ ten Orijinal Kolon Hoparlör, Speaker satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve Profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy Apple MacBook Air A2337 Servis ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Apple Servis MacBook Air Servis  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kadıköy MacBook Air A2337 (M1) ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala