Kadıköy MacBook Pro Model No: A1398 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Fiyatları


MacBook Pro A1398 Servis : MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması bilgisayar kullanıcıları için en kötü durumlardan ve istenmeyen durumlardan birisidir. Mac Sıvı teması olması durumunda hızlıca cihazınız için servisimizde RANDEVU kaydı isteyiniz. Servisimizde Yetkili servis kalitesinde işlemler ile uzman kadromuzca orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Sıvı teması sonucunda arızalı yada bozulan (Anakart, Batarya, Pil, Klavye, Lcd Ekran, Trackpad, Kasa, Topcase, Touch bar, Şarj Soketi, Değişimleri servisimizde yapılmaktadır. 

MacBook Pro A1398 Servis

MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis Bakım Onarım Fiyatları

Sıvı Temasına maruz kalan MacBook Pro A1398 cihazlara müdahale edilmediği takdirde çeşitli sorunlarda ortaya çıkacaktır. MacBook Pro 15″ A1398 Su Dökülmesi sorununda ortaya çıkan problemlerden biri MacBook Pro 15″ A1398 Anakart üzerinde oluşan Oksitlenmelerdir. Zamanında müdahale edilmediği takdirde Oksitlenme gittikçe yoğunlacak ve müdahele şansını dahada azaltacaktır. Bir diğer Problem ise Klavyedeki deformasyon olacaktır, Eğer MacBook Pro 15″ A1398 Klavye Sıvı Teması yaşandıysa ve sıvı şekerli yada yapışkan içerikli ise klavye tuşlarında yapışkanlık veya tuşlarda işlevsizlik oluşacaktır.

MacBook Pro A1398 Servis
MacBook Pro A1398 Servis

MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı teması tamir bakım fiyatları

Sıvı Teması olduğu an derhal müdahele etmek oluşabilecek arıza hallerini en minimum düzeye indirgeyecektir.

Sıvı Temasına maruz kalmış olan MacBook Pro 15″ A1398 ailesinden bir bilgisayar yada Sıvı Temasına maruz kalan MacBook Pro 15″ A1398 modellerinden herhangi biri olması durumunda müdahalede gecikme olursa anakart ve diğer bileşenlerde oksitlenme ve çürüme gibi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Oksitlenme oluşan Anakart’ ın geri dönüşümünü zorlaştıracak derece problemler oluşturacaktır. Buda ciddi maliyetler çıkaracak, hatta MacBook Pro 15″ A1398 veya daha yeni cihaz almanıza sebep olacaktır..

MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Temasında ilk Yapılacaklar

Sıvı Teması olduğu an ilk yapılması gereken, MacBook Pro 15″ A1398 yada Sıvı Temaslı cihazınız fişe bağlantılı ise bağlantılarının kesilmeli ve derhal kapatılmasıdır. Sonrasında olabilecek durumda ise batarya/ pil çıkarılmalı ve ters çevirilerek dökülen sıvı’ nın teması olabildiğince engellenmelidir. Eğer var ise bir fön makinası kullanılarak sıvı’ nın kurutulması sağlanmalıdır.

Sıvı Temaslı MacBook Pro 15″ A1398 açmadan önce teknik servislerden destek alınmalıdır. Cihaza nufüs eden sıvı Mac Anakart içerisinde kurumamış olabilir ve kurumadan açılan cihazlar mutlaka arıza vereceklerdir. Bir süre açılsa dahi içeride kalan sıvı Anakart ve bileşenleri üzerinde ciddi zarar verecektir.

MacBook Pro A1398 Sıvı Teması Anakart Tamir Servis
MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması Tamir Onarım

MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Temas Tamiri

Kadıköy Macbook Servis olarak Servisimizde sıvı temaslı MacBook Pro A1398 tüm cihazların bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servisimizde sıvı temaslı cihaz MacBook Pro komple sökülüp, bakımları yapılarak ve arızalı bileşenler tamir edilerek tekrar açılabilir hale getirilmektedir. Tüm bu işlemler fiyat bilgisi bildirilmesi sizden onay alınmasından sonra gerçekleşmektedir.

Kadıköy Macbook Servis olarak Servisimizde MacBook Pro A1398 Touch bar sıvı temaslı tüm cihazların bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servisimizde sıvı temaslı MacBook Pro cihaz’ larınız komple sökülüp, bakımları yapılarak ve arızalı bileşenler tamir edilerek tekrar açılabilir hale getirilmektedir. Tüm bu işlemler fiyat bilgisi bildirilmesi sizden onay alınmasından sonra gerçekleşmektedir.

Kadıköy Macbook Servis’ ten MacBook MacBook Pro A1398 Touch bar yedek parça satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Kadıköy Macbook Servis’ ten Satın almış olduğunuz MacBook Pro A1398 Touch bar ürünlerini kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız. MacBook Pro A1398 Touch bar Anakart – Ekran – Klavye – Kasa- Touch Bar – Şarj Soketi – Batarya – Pil – Trackpad tamirleri Parça Değişim ve montajı Uzmanlık ve Profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy Macbook Servis MacBook Pro A1398 Touch bar tamir onarım servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. MacBook Pro A1398 Touch bar sıvı teması tamir ve değişim için Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Macbook Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. 15″ MacBook Pro A1398 sıvı teması tamir ve parça değişim ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı A1398 MacBook Pro 15″  cihazlarlarınızı adresinizden alıp Sıvı Teması tamir ve parça değişimlerinizi yaparak, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması Google arama sonuçları

 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması sonrası açılmıyor, 
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması sonrası çalışmıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması sonrası klavye çalışmıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması sonrası anakart açılmıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması ekrana görüntü gelmiyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması tuşlar basmıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması sistem açılmıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması trackpad-touchpad çalışmıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması batarya çalışmıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması şarj almıyor,
 • MacBook Pro 15″ A1398 Sıvı Teması ses gelmiyor,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala