MacBook Air 13″ Model No: A2337 (M1) 2020 Lcd Ekran Değişim Fiyat ve Ücretleri

MacBook Air M1 Model No: A2337 Lcd Ekran Değişimi cihazınızda Ekran arızalandıysa, darbe sonucu kırıldıysa, elektriksel sebeplerden dolayı yada sıvı teması sebebiyle bozulduysa düzgün görüntü vermiyorsa yada ekranda çizgiler lekeler varsa ekran akma varsa Lcd Ekran’ niz arızalanmış demektir. Bu tip durumlarda MacBook Air Lcd Ekran Değişim işlemi yapmanız gerekmektedir. Servisimizde Lcd Ekran Değişimlerini yetkili servis kalitesinde ve daha hızlı şekilde aynı gün teslim ediyoruz. Profesyonel uzman kadromuz eşliğinde isterseniz MacBook Air Lcd Ekran, değişimleriniz yanımızda izleyebilirsiniz.

MacBook Air A2337 (M1) 2.el Ekran Komple Kasa (ORİJİNAL) Fiyat ve ÜcretleriGaranti SüresiFiyat Usd + Kdv
MacBook Air A2337 (M1) İç Lcd Ekran Değişimi (O-Led) Fiyat ve Ücretleri (Kasanız kalacak iç panel ekran değişimi)3 Ay450
MacBook Air A2337 (M1) İç Lcd Ekran Değişimi (O-Led) Fiyat ve Ücretleri (Kasanız kalacak iç panel ekran değişimi)1 Ay280
MacBook Pro A2338 (M1) İç Lcd Ekran Değişimi (O-Led) Fiyat ve Ücretleri (Kasanız kalacak iç panel ekran değişimi)1 Ay220
Montaj ve Servis Ücreti20
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 3-6 Ay Taksit imkanı (Banka komisyonu size yansıtılacaktır.)3 Ay % 6 Komisyon6 Ay % 10 Komisyon
MacBook Air 13″ A2337 (M1) Lcd Ekran Değişim Fiyat ve Ücretleri

Kadıköy Apple Servis MacBook Air M1 Servis’ ten Orijinal Lcd Ekran satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve Profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy Apple MacBook Air A2337 Servis ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Apple Servis MacBook Air M1 (A2337) Lcd Ekran Değişimi Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kadıköy MacBook Air A2337 (M1) ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala