MacBook Pro 13″ Model No: A2338 (M1) 2020 Trackpad Değişim Fiyat ve Ücretleri

(Açıklama) MacBook Pro TrackpadGaranti SüresiFiyat Usd + Kdv
MacBook Pro A2338 (M1) Trackpad Komple Kasa Topcase (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri12 Ay330
MacBook Pro A2338 (M1) Trackpad (ORİJİNAL) Fiyat ve Ücretleri12 Ay150
MacBook Pro A2338 (M1) Trackpad (FABRİKASYON + A KALİTE) Fiyat ve Ücretleri6 Ay80
Montaj ve Servis Ücreti20
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 3-6 Ay Taksit imkanı (Banka komisyonu size yansıtılacaktır.)3 Ay % 6 Komisyon6 Ay % 10 Komisyon
MacBook Pro 13″ A2338 (M1) Trackpad Değişim Fiyat ve Ücretleri

MacBook Pro M1 Model No: A2338 cihazınızda İzleme dörtgeni (Trackpad) arızalandıysa, elektriksel sebeplerden dolayı yada sıvı teması sebebiyle bozulduysa tuşlar basmıyor veya yanlış basıyorsa yada izleme dörtgeni sert basılı kalıyorsa Trackpad’ niz arızalanmış demektir. Bu tip durumlarda MacBook Pro Trackpad Değişim işlemi yapmanız gerekmektedir. Servisimizde Trackpad Değişimlerini yetkili servis kalitesinde ve daha hızlı şekilde aynı gün teslim ediyoruz. Profesyonel uzman kadromuz eşliğinde isterseniz MacBook Pro Trackpad, değişimleriniz yanımızda izleyebilirsiniz.

Kadıköy Apple Servis MacBook Pro M1 Kadıköy Apple Servis’ ten Orijinal Trackpad izlem dörtgeni satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve Profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy Apple Teknik Servis MacBook Pro A2338 Servis ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple MacBook Pro Servis  olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kadıköy MacBook Pro A2338 (M1) ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala