MacBook Pro Servis / Sıvı Teması Tamiri

MacBook Pro Servis

MacBook Pro M1-M2-M3 Sıvı teması Servis Bakım Onarım (Anakart, Batarya, Pil, Klavye, Trackpad, Lcd Ekran, Topcase, Kasa, Touch Bar, Şarj Soketi, Ssd Chip, Ram Chip, Ekran Kartı Chip, Speaker, Hoparlör, Magsafe Adaptör Kablo, değişimleri GARANTİLİ olarak ORİJİNAL parça kullanılarak servisimizde yapılmaktadır. 1 Saat içerisinde cihazınızı KURYE ile aldırabiliriz. Macbook Pro Servis / Sıvı Teması Çay, Su, Soda, Meyve suyu, cola, içki, istenmeyen sıvı teması gibi durumlarda cihazınızda oksit, korozyon ve parçaların yanmaması için cihazınızı cihazınızı açmayınız, elektrikten fişten çekiniz, üzerindeki sıvı yı kuru bir bez ile temizleyiniz. Acil ve hızlı bir şekilde SERVİS’ imizden RANDEVU isteyiniz… MacBook Pro Servis / Sıvı Teması Tamiri, Batarya, Pil, Klavye, Lcd Ekran, Şarj Soketi, Topcase, Kasa, Ssd, Ram, Speaker, Hoparlör, Touch Bar Değişimleri servisimizde PROFESYONEL olarak GARANTİLİ şekilde Uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Kadıköy MacBook Pro Anakart Sıvı Teması Tamir Bakım Onarım Servisi

MacBook Pro Anakart Sıvı Teması Tamir Bakım Onarım Servis Hizmetler

Kadıköy MacBook Pro Bilgisayarınızda sıvı teması olduğunda mainboard yani anakartınız oksitlenir yada elektronik komponentler ,direnç ,entegre ,chip, capasitör ,ler yada Point yollar da çürümeler korozyonlar deformasyonlar olabiliyor bu gibi durumlarda bilgisayarınız tutarsız çalışabilir yada hiç çalışmayabilir.

Kadıköy MacBook Pro Bilgisayarınızda sıvı teması olduğunda mainboard yani anakartınız oksitlenir yada elektronik komponentler ,direnç ,entegre ,chip, capasitör ,ler yada Point yollar da çürümeler korozyonlar deformasyonlar olabiliyor bu gibi durumlarda bilgisayarınız tutarsız çalışabilir yada hiç çalışmayabilir. Kadıköy MacBook Pro Servis olarak profesyonel ve fiyat uygunlunluğu siz degerli müşterilerimize destek oluyoruz.

MacBook Pro 2010-2011-2012-2013-2014-2015-2017-2018-2020-2021-2022-2023 13inç A1466 820-3437-B Anakart Tamiri firmamıza gelen cihazda ciddi oranda sıvı teması olmuş ve başka servislerde işlem yapıltırmışlar cihazı kullanılamaz hale getirememişler başka servisler yeni bir cihaz almaları gerektiğini söylemiş. Ama biz firma ve profesyonel anlayışla yaklaşınca cihazı eskisi gibi saglam hale getirdik. Müşterimizde bu durumdan çok memnun kaldı ve servisimizden çok mutlu bir şekilde ayrıldı.

Macbook Pro Anakart Tamir Servisi

Kadıköy MacBook Pro Tamiri konusunda deneyimli kadromuz ve uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.Kadıköy’in Macbook Pro modeli piyasanın lider ve teknoloji harikası ürünlerinden birisi olarak kabul edilir. Apple ürünleri, çok özel ve üst düzey fonksiyonlara sahip olup, yüksek kaliteye sahip ürünlerdir. Gerek pahalılığı gerekse yüksek kalitede cihazlar olduğundan, ürününüzün herhangi bir arızasında uzman kadrolara sahip ekiplere teslim etmeniz cihazınızın güvenliği açısından oldukça önemlidir.

MacBook Pro Anakart Sıvı Teması Tamir Bakım Onarım Servis
MacBook Pro Anakart Sıvı Teması Tamir Bakım Onarım Servisi

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Kadıköy MacBook Pro markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız yerinde teknik servis hizmeti sayesinde Kadıköy macbook Pro cihazınızla ilgili tüm yazılımsal sorunlar içinde hizmet sunmaktadır.

Kadıköy MacBook Pro Anakart Sıvı Teması Tamir Bakım Onarım Servis Hizmet

Anakart tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE olabilirsiniz, beğeni ve yorumlarınızı yapabilirsiniz.

MacBook Pro 13in A1466 820-3437-B Anakart Tamir Videosuhttps://youtu.be/_-15sJK3Co4
MacBook Pro 13inç A1466 detaylı yedek parçalar için linkimizhttps://kadikoyapple.com/macbook-servis/macbook-air-servis/macbook-air-a1466-servis/

Kadıköy MacBook Pro cihaz satın aldıysanız yedek parça değişim ve tamir videolarımızı YOUTUBE KANALIMIZ dan izleyebilir, takip edebilir, ABONE OLABİLİRSİNİZ, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

NOT : Satın almış olduğunuz ürünleri kendiniz parça değiştirmeye çalışmayınız.Uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir süreçtir.

Servis kalitemiz

Kadıköy MacBook Pro Anakart-Sıvı Teması Tamir Bakım Onarım servisi ihtiyac duyduğunuz zaman, kaliteli teknik destek hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile her zaman yanınızda DESTEK’çiniz olacağız.

Kadıköy Apple Teknik Servis olarak, Apple markalı ürünleriniz için yetkili servis kalitesinde, yetkili servislerden çok daha hızlı ve ucuz olarak servis hizmetini sizlere vermektedir. Ayrıca firmamız EV ve iş yerlerinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kadıköy MacBook Pro cihazlarınız ile ilgili tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız içinde hizmet sunmaktayız.

İstabul’ un neresinde olursanız olun, hızlı kurye hizmetimiz sayesinde siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı cihazlarlarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Bize 0 216 450 50 84 veya 0 530 463 31 27 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala